Українець потрапив у ТОП найкращих ІТ-підприємців Європи

Čytaty latynkoju
Українець потрапив у ТОП найкращих ІТ-підприємців Європи

Денис – віце-президент компанії Readdle, українець потрапив у рейтинг підприємців у сфері технологічного бізнесу в Європі.

За що українець потрапив у рейтинг

Компанію Readdle заснували 2007 року Олександр Тягульский, Ігор Жаданов, Денис Жаданов, Дмитро Процеров, Андріан Буданцов. Фірма є розробником програмного забезпечення. Вона відома своїми програмами для iPhone, iPad, Mac і Apple Watch. Forbes так пояснила внесення у рейтинг українця: «Починаючи з орендованої квартири в Україні і нульових інвестицій, Readdle вибудувала потужну екосистему додатків для продуктивності, серед них Spark, Documents, Scanner Pro». Додатки Readdle є лідерами в своїх категоріях, у них більш ніж 75 млн закачувань і титул «Додаток року» у PDF Expert на Mac від Apple.

Нагадаємо, що українець створивУкраїнець спорудив унікальний термоекономний будинок унікальний термоекономний будинок. Власник незвичайного помешкання Ілля Коротуненко після переїзду в нове місто хотів придбати квартиру, але ціни просто зашкалювали. Саме тому він вирішив шукати альтернативу та задумався про власний будинок.  Площа споруди складає 42 м².