Новини у Facebook стануть надійнішими

Čytaty latynkoju
Новини у Facebook стануть надійнішими

Засновник та виконавчий директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що у найближчому майбутньому новини становитимуть близько 4% усього контенту, який користувачі бачать у своїй стрічці – раніше цей показник був 5%.

Для чого ці зміни 

Таким чином компанія намагатиметься припинити розповсюдження фейкових новин та пропаганди у соцмережі. Facebook прагне відкинути звинувачення щодо упередженості у відборі новин та покласти відповідальність на самих користувачів. Новація полягає в тому, аби замінити кількість новин від впливових та перевірених медіакомпаній у стрічці. Розробники наголошують на тому, аби до джерел інформації була довіра у користувачів. Спочатку систему оцінювання новин випробують лише на американських користувачах. Результати опитування не будуть оприлюднювати. Такий крок – це свого роду боротьба із дезінформацією та пропагандою.

Нагадаємо, що раніше засновник популярної соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг анонсував іще одні зміни: збільшенняУ Facebook побільшає публікацій від друзів та рідних новин від друзів та рідних у новинній стрічці.