2017-ий назвали найбезпечнішим роком в історії комерційної авіації

Čytaty latynkoju
2017-ий назвали найбезпечнішим роком в історії комерційної авіації

Характерно, що перельотів було найбільше в історії авіації. Але To70 вважає, що низький рівень інцидентів слід розглядати радше як «удачу».

Скільки було авіакатастроф

Згідно із даними Мережі авіаційної безпеки, що загалом у світі сталося 10 смертельних інцидентів. У них яких загинули 79 людей.Ці цифри стосуються цивільних повітряних суден, які мають сертифікат на перевезення мінімум 14 людей. Торік організація нарахувала 15 таких інцидентів, які призвели до 303 смертей.Найсерйозніша авіакатастрофа 2017 року, за цими даними, сталася в січні, коли турецький вантажний літак упав на село в Киргизстані. Тоді загинули четверо членів екіпажу і 35 людей на землі.

Що не врахували у звіті

У цих звітах не враховували інцидентів із військовими літаками та гелікоптерами. Тому найбільша авіакатастрофа року не потрапила до статистики. Йдеться про падіння м’янманського військово-транспортного літака у червні, коли загинули 122 людини. Також звіти не враховували аварій малих літаків. Нагадаємо, що востаннє пасажирський лайнер падав у листопаді 2016 року в Колумбії. А остання авіакатастрофа, в якій загинули понад 100 людей, сталася в Єгипті у 2015 році. Мережа авіаційної безпеки запевняє, що фатальний пасажирський рейс трапляється лише раз на 7 млн 360 тис перельотів.

Нагадаємо, що Україна потрапилаУкраїна потрапила у ТОП рейтингу країн, де найдешевші авіаперельоти до ТОП рейтингу країн, де найдешевці авіаперельоти. Середня вартість авіаперельоту в Україні на 100 км обійдеться пасажиру у $9,3.