Власники iPhone зможуть вимикати автосповільнення смартфонів

Čytaty latynkoju
Власники iPhone зможуть вимикати автосповільнення смартфонів

Учора CEO Apple Тім Кук заявив, що користувачі смартфонів компанії тепер зможуть контролювати автоматичне сповільнення роботи пристроїв. Раніше Apple пояснила, що сповільнення продуктивності старіших моделей iPhone було навмисним. Так компанія намагалася запобігти несправності телефонів, пов’язаної з виснаженим акумулятором. Тим не менш, власники продукції Apple були невдоволені тим, що їх не проінформували про це заздалегідь.

Як змінилися можливості iPhone

Генеральний директор Тім Кук повідомив, що власники зможуть не тільки перевірити стан свого акумулятора, але й вимкнути керування живленням, що сповільнює продуктивність. CEO Apple також попередив, що це може призвести до несподіваного перезапуску.

Якщо власникам не подобається автосповільнення продуктивності, вони зможуть його вимкнути. Та ми не рекомендуємо цього, тому що вважаємо, що iPhone важливі для їх власників, і неможливо передбачити, коли може трапитися щось термінове.

Тім Кук, CEO Apple

Генеральний директор також визнав, що «можливо, компанія мала бути більш відкритою у цьому питанні». Тім Кук наголосив, що мотивацією Apple завжди є користувач. За його словами, діяльність компанії спрямована на те, щоб смартфон був зі своїм власником у найбільш відповідальні моменти.

Нагадаємо, раніше Apple надалаApple надала річну знижку на заміну батарей у iPhone річну знижку на заміну батарей у iPhone.