Macbook Air відзначає 10 років з моменту створення

Čytaty latynkoju
Macbook Air відзначає 10 років з моменту створення

«Це — найтонший ноутбук у світі» — з такими словами тодішній CEO Apple Стів Джобс виніс у конверті на сцену нове «дітище» компанії, Macbook Air. І сталося це 10 років тому, у 2008-му, під час спеціального презентаційного заходу Apple’s Macworld 2008. Він проходив усього за декілька днів після завершення тодішньої CES10 українських розробок на CES-2018.

Чим відрізнявся оновлений Macbook

У конкурентів вже тоді були тонкі ноутбуки. Та жоден із них не важив трохи більше кілограма і не мав 13-дюймового екрану. Крім того, жоден ноутбук не декларував відмову від великої кількості портів, окремого CD- чи DVD-приводу. Також конкурентам бракувало тривалого часу роботи від 1 підзарядки акумулятора. Крім того, у новому Macbook був трекпад із підтримкою жестів та багатьох одночасних торкань, а всі дані зберігалися на SSD-накопичувачі.

При усьому цьому мінімалізмові цінник важко було назвати мінімалістичним. На старті Air коштував $1799 — це й досі дорожче за більшість ноутбуків середнього цінового сегменту, яким його позиціонували.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про планиApple планує об’єднати настільні та мобільні додатки Apple об’єднати настільні та мобільні додатки у найближчому майбутньому.