Для вінницьких «прозорих офісів» розробили унікальний додаток

Čytaty latynkoju
Для вінницьких «прозорих офісів» розробили унікальний додаток

Інклюзивність потрібна не лише у наданні комерційних послуг. Державні сервіси також потребують повноти доступу та можливостей для людей із інвалідністю. Саме тому у двох «Прозорих офісах» Вінниці, на Старому місті та у районі Вишенька, розпочав роботу новий електронний додаток для людей з порушенням слуху. За його допомогою відвідувачі державних установ зможуть спілкуватися із представниками «Прозорого офісу» без потреби у сурдоперекладі.

Як працює додаток

Унікальний мобільний додаток ConnectPRO, розроблений українськими IT-фахівцями, дозволяє спілкуватися в режимі онлайн-чату. Завдяки йому мовлення співробітника «Прозорого офісу» перетворюється на текстові повідомлення, які надходять відвідувачу на його смартфон. У програмі є сервіс онлайн-сурдоперекладу: впродовж робочого дня у режимі відеозв’язку доступний сурдоперекладач. Реалізацією розробки займалися  ГО «Гармонія» і компанія BeWarned.

Для вінницьких «прозорих офісів» розробили унікальний додаток

Нагадаємо, що у Львові презентувалиУ Львові презентували сайт для людей із вадами зору сайт для людей із вадами зору. Тут можна завантажити книги, написані шрифтом Брайля та подивитися мультики з аудіодискрипцією.