Dell запустила лінію прикрас із переробленого золота

Čytaty latynkoju
Dell запустила лінію прикрас із переробленого золота

Компанія Dell запустила лінійку прикрас, які приваблюють не лише дизайном. Ювелірні вироби мають незвичне походження – їх зробили із золота, яке видобули з непотрібної електроніки.

Як переробляє золото Dell

Компанія виготовила обмежену лінійку прикрас у вигляді золотих каблучок, сережок та браслетів. Вони виготовлені з 14- та 18-каратного золота. Вартість таких аксесуарів коливається від $78 до $348. Щороку генерується близько 50 мільйонів кілограмів токсичних відходів електронного обладнання. За оцінками, кількість золота у світовому обсязі електронного лому становить від 11% щорічного видобутку – мільйони кілограмів золота у смітті. Але все ж однією з найбільших перешкод є технологія. Незначний вміст мінералів у типовому телефоні не окуповує величезних витрат на їхнє вилучення.

Нагадаємо, що українка прикрасила1 тис квітів від українки прикрасила один із чільних аеропортів США міжнародний аеропорт у Г’юстоні. 8 стін із паперових квітів у 4 терміналах виготовила лише 1 людина — художниця з місцевої української громади у США Христина Балушка. Вона самостійно розробила дизайн інсталяцій на замовлення летовища.