ЄС профінансує енергозбереження у сумських школах

Čytaty latynkoju
ЄС профінансує енергозбереження у сумських школах

Проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» увійшов до переліку переможців грантового конкурсу Європейської Комісії. Тепер енергозбереження у школах Сум – «під прицілом» грантодавців.

У чому полягає мета проекту

Розроблена ініціатива відповідає Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Суми до 2025 року, затвердженого міською радою у вересні 2016 року. Мета проекту полягає у зменшенні споживання енергоресурсів спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 7, спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 9 та загальноосвітньою школою № 20. Це забезпечить скорочення викидів вуглекисловго газу в повітря. Крім того, це створить комфортні умови перебування учнів та персоналу у приміщеннях навчальних закладів. Грантовий контракт між Євросоюзом, в особі Європейської Комісії, та структурним підрозділом міської ради підписали в останній робочий день минулого року.

Нагадаємо, що у Державному бюджеті України на 2018 рік український уряд заклавЕнергоефективність по-новому — 400 млн грн дадуть на «теплі» кредити 2 млрд грн на енергоефективність. Окремою статтею видатків стане кредитування програм із утеплення багатоповерхових житлових будинків.