Користувачі витратили $200 млн на застосунки під час Різдва

Čytaty latynkoju
Користувачі витратили $200 млн на застосунки під час Різдва

Така різниця говорить про постійно зростаючий ринок додатків та ігор, а також потенціал розробників для створення нових джерел доходу через підписки, котрі користувачі купують через їхні додатки. Справді, нещодавний тренд — книжки для розфарбування пікселів на App Store, був підкріплений підпискою. Тоді як у минулому застосунки такого типу стягували одноразову плату за розблокування преміум-контенту.

На що користувачі витрачалися найбільше

У звіті також зазначається, що неігрові додатки бачили більш високі темпи зростання, ніж мобільні ігри. Це близько 66% річних порівняно з 5,2%. Проте ігри все ще забирають найбільше грошей, починаючи зі $150 млн 2016 року до $158 млн у 2017 році. Неігрові застосунки, тим часом, подорожчали на $14 млн — з $24 млн до $38 млн.

Дохід, отриманий категорією неігрових додатків багато в чому залежить від стрімінгових застосунків. Зокрема, Netflix та HBO NOW. Споживачі в 2017 році витратили на колосальні 98% більше на розважальні додатки проти того ж самого часу минулого року, стверджує Sensor Tower. Із $38 млн, витрачених на неігрові застосунки, $9,5 млн надійшло з категорії Розваги, у порівнянні з $4,8 млн в минулому році.

Зростання витрат на застосунки для розваг не дивина для тих, хто останні роки стежив за економікою додатків. Наприклад, HBO NOW — це найпопулярніший застосунок для прямих трансляцій за останні два роки. Крім того, інші стрімінгові програми для розваг, такі як Netflix, Spotify і Pandora, були минулоріч найуспішнішими згідно з прибутком.

Отримання звітів про прибуток та тенденції App Store на Різдво — це хороший спосіб сформувати уявлення про те, що несе нам рік новий, оскільки багато споживачів активують нові пристрої, встановлюють додатки та купують додатки, ігри та підписки.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Apple плануєApple планує об’єднати настільні та мобільні додатки об’єднати настільні та мобільні додатки.