У Великобританії створили смарт-навушники для перекладу з 15 мов

Čytaty latynkoju
У Великобританії створили смарт-навушники для перекладу з 15 мов

На конкурсі Beazley Designs of the Year 2017 року смарт-навушники від Waverly Labs вартістю $249 номінували на премію — завдяки вушним вкладкам, крізь які ви чуєте переклад. Пристрій має назву Pilot і супроводжується додатком для смартфона.

Що варто знати про смарт-навушники

За словами представників команди проекту, вони сприймають номінацію як доказ того, що стартап визнали не лише за естетичний вигляд пристроїв, а й за інженерні досягнення. Ґаджет використовує складну систему спрямованих мікрофонів. У поєднанні з технологією зниження шуму вона дозволяє вловлювати слова, які промовляє як сам користувач, так і люди довкола нього. За допомогою cloud-платформи та технологій машинного перекладу і синтезу людського мовлення співрозмовники, які мають навушники Pilot можуть почути синхронний переклад із затримкою в декілька мілісекунд.

Вушні вкладки здатні не лише перекладати з різних мов: вони дають можливість слухати музику та телефонні розмови й повідомлення. Серед найближчих конкурентів — навушники Google Pixel Buds, які представили 2017 року. Вони здатні перекладати почуте 40 мовами світу.

Раніше ми розповідали вам про український стартап Senstone«Під час роботи відійшло 4 команди» — Назар Федорчук, CEO Senstone, який створив ґаджет, здатний «на ходу» перетворювати сказане у текстові нотатки.