В аеропорту Амстердама з’явилися крісла-перекладачі

Čytaty latynkoju
В аеропорту Амстердама з’явилися крісла-перекладачі

Затяті мандрівники точно знають, як складно буває порозумітися із випадковим попутником, поліцією, представниками якої-небудь офіційної установи чи навіть персоналом аеропорту, коли ви не в повному обсязі володієте місцевою мовою. Схоже, незабаром вирішення для цієї проблеми знайдеться. Перший крок уже зробили в Нідерландах. Авіакомпанія у Амстердамі запропонувала пасажирам оригінальне туристичне рішення — крісла-перекладачі.

Як працюватиме інновація

Інженери розробили спеціальні крісла, які допомагають перекладати будь-яку мову в режимі реального часу. В авіакомпанії впевнені, що технологічна новинка під назвою Connecting Seats дасть унікальну можливість людям з різних країн спілкуватися і дарувати теплі емоції під час різдвяно-новорічних свят.

Нагадаємо: 1 тис квітів від українки прикрасила1 тис квітів від українки прикрасила один із чільних аеропортів США аеропорт Г’юстон у Сполучених Штатах Америки. 8 стін із паперових квітів у 4 терміналах виготовила лише 1 людина — художниця з місцевої української громади у США Христина Балушка. Вона самостійно розробила дизайн інсталяцій на замовлення летовища.