Мобільний ринок підкорюють розмальовки для iPhone

Čytaty latynkoju
Мобільний ринок підкорюють розмальовки для iPhone

Серед мобільних додатків для iOS стрімко набирає популярності новий додаток — це розмальовка для iPhone. 2 таких додатки —  Sandbox Coloring та Colour by Numbers — увійшли до ТОП-15 за кількістю завантажень. Такі дані станом на 22 грудня 2017 року повідомляє аналітична платформа App Annie.

У чому причини зростання популярності 

За словами учасників ринку, ще рік тому списки додатків у магазинах для iOS та Android очолювали ігри на тему війни. Розмальовки можуть означати прагнення людей зменшити кількість стресу та просто «вбити» трохи часу. Тому вони не хочуть занурюватися у ігри, які вимагають обмірковування чи пошуку шляхів подолання конфліктних ситуацій.

Додатковим стимулом виступає зростання жіночої аудиторії серед власниць смартфонів. За інформацією дослідників, додатки для розмальовування особливо популярні у віковій категорії жінок від 25 до 35 років із повною освітою та середнім доходом на родину у $88 тис щорічно.

Ринок, який займають подібні додатки, вважають доволі перспективним й інвестори. Мобільна книжка-розмальовка Recolor нещодавно залучила $20 млн венчурних інвестицій. Учасники раунду — представники фірм у Фінляндії, Канаді та Швейцарії. Кошти підуть на створення лінійки подібних додатків для розмальовування. Також високі темпи розвитку демонструють мобільні сервіси та додатки для віртуального проектування інтер’єрів. Популярність подібних інструментів зростає як у App Store, так і в магазині додатків Google Play.

Раніше ми розповідали вам про український додаток для бронювання столиків у ресторанах, команда якого залучилаУкраїнський додаток для бронювання столиків у ресторанах залучив $5 млн $5 млн інвестицій.