Українські лікарі записали реп про імунізацію та антибіотики

Čytaty latynkoju
Українські лікарі записали реп про імунізацію та антибіотики

Захист свого здоров’я завжди на часі, тому зволікати із лікуванням та профілкатикою не слід. Попри те, що авторам «вірусного» ролику про антибіотики, віруси та профілактику хвороб не вдалося уникнути суржику в тексті, основна ідея полягає у тому, що самолікування та боротьба із вірусами неперевіреними засобами — це ключ до проблем зі здоров’ям. Про це і нагадують лікарі.

Що варто знати про відео-експеримент, який зробили лікарі

Відео було опубліковане сьогодні, 22 грудня 2017-го, на Facebook-сторінці інтернет-журналу «Платформа», і станом на 21:00 зібрало понад 74 тис переглядів та майже 2 тис поширень серед користувачів соцмережі. Ролик створено за участі Film.ua та двох українських продакшнів:

Раніше ми розповідали вам про медичну реформу13 запитань та відповідей про медичну реформу та послуги — роз’яснення від МОЗ та те, як працюватимуть медики в Україні у 2018-му. Для кожної медичної послуги буде чітко відомо, оплачується вона державою чи ні, оплачена вона повністю або частково. Також МОЗ обіцяє конкретний список послуг, які будуть повністю, на 100% профінансовані державою. Лікування у частині послуг вторинного (спеціалізованого) та третинного (високоспеціалізованого) рівня також будуть оплачуватися державою, але за окремі з них можлива невелика співоплата пацієнта. Вона буде набагато меншою, ніж те, що ми платимо зараз. Будуть зрозумілі чіткі механізми яким чином її можна покрити для тих людей, для яких навіть невеликі кошти є проблемою. Такими механізмами є окремі програми, наприклад, медичні субсидії, програми по лікуванню окремих захворювань.