Реклама

У Києві відкрили музей комп’ютерів

Čytaty latynkoju
У Києві відкрили музей комп’ютерів

Основний меседж музею програмного забезпечення і комп’ютерів: розробка тих пристроїв, якими ми зараз активно користуємося та які змінили світ, розпочалася давно. Вхід у музей вільний. На часі дізнатися більше про його експозицію та умови відвідування.

Що є в музеї

Колекцію рідкісних пристроїв збирали впродовж 3 років. Так, до експозиції музею наразі увійшли, серед інших, і такі речі:

  • комп’ютер Apple II, створений Стівом Возняком і Стівом Джобсом ще в 1977 році;
  • перший комерційно успішний ноутбук — 12-кілограмовий Osborne 1;
  • комп’ютер BBC для «підвищення комп’ютерної грамотності» серед широкого кола користувачів;
  • близько 10 розробок 1970-80-х років;
  • комп’ютер з «Книги рекордів Гіннеса» – Commodore 64;
  • станція, за допомогою якої графічні дизайнери створили майстра Йода із «Зоряних Воєн» тощо.

Також у новоствореному музеї можна знайти приставку 1995 року випуску. У ній вперше був застосований ефект віртуальної реальності. Є у музеї і перша модель iPhone і окуляри доповненої реальності від компанії Microsoft. Формування експозиції наразі не закінчене — досі тривають пошуки техніки з минулого століття та підготовка до окремої виставки, присвяченій розвитку смартфонів. Виставка триватиме з понеділка по суботу на першому поверсі бізнес-центру DNK. Вхід – безкоштовний.

Нагадаємо, що створитиУ Тернополі відкриють «Центр науки» та IT-музей «Центр науки» та ІТ-музей хочуть і в Тернополі. Відвідавши його, батьки та діти зможуть поекспериментувати, оскільки там планують обладнати спеціальні лабораторії та майстерні.