Представлено першу в Україні історичну настільну гру

Čytaty latynkoju
Представлено першу в Україні історичну настільну гру

Розробники настільної гри «Незалежність 1918» Борис Роженко і Василь Павлов кажуть, що створили гру, аби нагадати сучасникам про конфлікт із сусідньою імперією, який розпочався ще століття тому.

Що варто знати про формат, у якому створено гру

Борис Роженко, засновник Wild Fox Films (першого українського історичного відео-продакшну), каже що все почалося зі співпраці з Центральним державним кіноархівом. Так виникла ідея популяризувати тематику подій першої визвольної війни проти комуністичної імперії. Консультантом з історичних питань у грі виступив Василь Павлов. Він сподівається, що нова настільна гра стане поштовхом для молоді ознайомитися з історією та подіями Української Революції того часу. Події в картковій грі розгортаються довкола протистояння армії більшовиків та армії УНР / Директорії періоду 1918-1921 років.

У чому особливість гри

У грі зображена Україна з незвичними кордонами. За словами розробників, вони використали кордони, які були представлені Україною на Паризькій конференції в 1919 році. Серед українських територій можна побачити Ростов, Курськ, Кубань – це території етнічного розселення українців. Це ті території, на які в різні історичні періоди претендували українські державні утворення, зауважують автори. Додатково мапа гри проілюстрована фотографіями вигляду тогочасних українських міст. Щодо джерел фінансування та тиражування гри, автори кажуть про плани податися на платформу «Спільнокошт»Ірина Соловей, Garage Gang: «Малі міста в Україні мають великий потенціал» та почати з малих тиражів випуску.

Раніше ми розповідали вам про новий формат історичного фестивалю, який відбувсяУ Києві відбудеться Фестиваль живої історії у Києві.