Apple планує об’єднати настільні та мобільні додатки

Čytaty latynkoju
Apple планує об’єднати настільні та мобільні додатки

Що планують змінити у Apple

Починаючи з 2018 року, розробники програмного забезпечення для сімейства пристроїв компанії Apple зможуть створювати єдиний зразок додатку, який однаково буде взаємодіяти і з тачпадом ноутбуку, і з торканням по екрану смартфона чи планшета. Програма сама буде «підлаштовуватися» під тип пристрою та операційної системи, якою в цей момент користується кінцевий споживач.

Зараз розробникам доводиться створювати 2 окремих версії додатків — для мобільної системи iOS, та для настільної системи macOS. Крім цього, дуже часто оновлення та зручність користування інтерфейсом у настільних та мобільних версій не збігаються в часі. Якщо мобільні версії навіть найпопулярніших додатків оновлюються ледь не щотижня, то їхні ж настільні версії можуть не отримувати суттєвих оновлень безпеки чи дизайну протягом місяців, а то й років. Новітній тип універсальної розробки дасть змогу оновлювати всі створені розробником версії програми одночасно. Раніше подібний крок зробили у Microsoft.

Яка роль подібного «єднання»

Розробка на основі універсального інструментарію дасть змогу не лише пришвидшити створення нових програмних продуктів, але й зробити програми безпечнішими та стабільнішими. Проект носить кодову назву Marzipan. Універсальну об’єднану платформу для розробки додатків начебто мають продемонструвати та офіційно представити влітку 2018 року. Остаточних даних щодо цих планів наразі немає.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про початок продажів найдорожчого iMacApple розпочала продажі найдорожчого iMac в історії в історії компанії Apple.