Стартап із США почав продавати 3D-принтери, що друкують металеві деталі

Čytaty latynkoju
Стартап із США почав продавати 3D-принтери, що друкують металеві деталі

Стартап зі штату Масачусетс під назвою Desktop Metal оголосив про початок постачання своїх 3D-принтерів, які здатні друкувати металеві комплектуючі. Особливість проекту — він дає змогу в офісних умовах створювати деталі та вузли для агрегатів із металевого сплаву. Першими отримувачами нової розробки стануть команди інженерів у Google Advanced Technology та Products Group. Серед інших клієнтів — Військово-морські сили США, компанії Built-Rite Tool & Die та Lumenium.

На які обсяги виробництва розраховує стартап із США

Представники Google вже перевірили новинку в дії, і позитивно відгукуються про неї як про перший зразок подібного пристрою, коли в якості матеріалу для 3D-друку можна використати метал. Засновник Desktop Metal Рік Фалоп (Ric Fulop) в коментарі для Forbes заявив, що стартап отримав сотні замовлень цього пристрою.

Клієнтів найбільше приваблює компактність та відсутність потреби у додатковому обладнанні чи спеціальних цехових приміщеннях для виготовлення деталей. Він наголошує, що цей проект — єдиний у світі, який проводить друк металу в офісі. Таким чином інженери можуть тестувати дизайн чи комплектуючі без потреби полишати офіс компанії і вирушати до майстерень чи цехів на великому виробництві. Проектові пророкують хороші перспективи у 2018 році завдяки можливостям, які цей 3D-принтер дає для hardware-розробників та промислових дизайнерів.

Стартап із США почав продавати 3D-принтери, що друкують металеві деталі

Нагадаємо, раніше ми розповідали про мейкерство та 3D-друкКоманда Fablab Fabricator — про мейкерство та 3D-друк в Україні в Україні. Про це ми спілкувалися із командою Fablab Fabricator.