Львівський аеропорт за 2017 рік збільшив пасажиропотік на 50%

Čytaty latynkoju
Львівський аеропорт за 2017 рік збільшив пасажиропотік на 50%

Ці показники оприлюднила генеральна директорка Державного підприємства МА «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська. За підсумками 2017 року аеропорт очікує 1 млн 100 тис пасажирів. На часі дізнатися більше про показники роботи аеропорту та подальші плани щодо його розвитку.

Що варто знати про фінансові показники, які отримав аеропорт

Інформують також і про те, що доходи Львівського аеропорту від авіаційно-навігаційної діяльності зросли на чверть. За 2017 рік цей показник діяльності летовища сягнув 488 млн 203 тис грн. За словами очільниці підприємства, компанія уклала низку угод із авіакомпаніями, про які повідомить у 2018 році. Тоді ж буде запущено 4 нових рейси Wizz Air до Гданська, Катовіце, Дортмунда та Лондона.

Серед основних очікувань керівництва на новий рік — максимально швидке схвалення законодавства щодо зони «вільного неба» з країнами Європейського Союзу. Проте коли саме будуть ухвалені ці рішення поки невідомо.

Раніше ми повідомляли про запуск національного лоукостераВ Україні презентовано національний лоукостер і список його рейсів в Україні, перші рейси якого стартують навесні 2018 року. Міжнародні регулярні рейси цього авіаційного перевізника в 2018 плануються за такими напрямками: Київ – Барселона, Київ – Дубай, Київ – Ларнака. Маршрути будуть розширюватися із зростанням авіапарку компанії, кажуть представники державного апарату. Чартерні перевезення будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст України за 16 напрямками до різних європейських летовищ.