Foxconn запроваджує штучний інтелект для своїх заводів

Čytaty latynkoju
Foxconn запроваджує штучний інтелект для своїх заводів

Ендрю Нг був професором Стенфордського університету, коли він приєднався до Google у 2011 році для роботи над проектом розпізнавання візуальних образів. Пізніше він провів дослідження AI у китайській пошуковій системі Baidu. Тепер Нг запускає Landing.ai. Цей проект спрямовано на допомогу виробникам, котрі прагнуть використовувати технологію AI. Foxconn входить до числа перших клієнтів, яким потрібен такий штучний інтелект для промислових цілей.

Що робитиме новий стартап і для чого потрібен штучний інтелект

Landing побудовано таким чином, аби виявити дефекти у продуктах із використанням AI-технологій. Автор розробки стверджує, що його команда створює інструменти, які можна застосувати до багатьох різних клієнтів. Стартап вміє виявляти низку недоліків програмного забезпечення на платах та у комплектуючих. Такими перевірками зазвичай займаються люди. Але робота ця нудна, монотонна і потребує високої концентрації.

Початкові клієнти Landing будуть в Китаї та Японії, говорить Нг. Foxconn — поки що єдина компанія, яка публічно підтвердила свою участь у використанні цієї технології. Найвідоміший цей виробник комплектуючих завдяки своїй співпраці із Apple. Перші плани щодо роботизації корпорація озвучувала ще 2011 року, але темпи розгортання роботизованих ліній для збирання компонентів довелося уповільнити.

Раніше ми розповідали вам про те, як далі розвиватиметься технологіяНавіщо писати книги про штучний інтелект штучного інтелекту.