«Кіборги» поставили рекорд українського прокату за вікенд

Čytaty latynkoju
«Кіборги» поставили рекорд українського прокату за вікенд

Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» поставив рекорд касових зборів в українському прокаті. За перший вікенд показ зібрав понад 8 млн грн.

Що варто знати про цифри прокату для «Кіборги»

Точна сума касових зборів становить 8 186 701 грн. За вихідні художній фільм про оборонців ДАП подивилися 106 тис 350 українців. Попередній рекорд належав «Сторожовій заставі», цей фільм у жовтні за дебютний вікенд зібрала 8 млн 184 тис 869 грн. Серед драм про війну попередні рекордні показники належали фільмам «Дюнкерк» (7 919 845 грн) та «Лють» (5 387 648 грн).

Всеукраїнський прокат стрічки стартував 7 грудня 2017 року. До створення художнього фільму за мотивами реальних подій на Сході України було долучено в тому числі ветеранів АТО та учасників оборони ДАП. З кожного проданого квитка 5 грн творці фільму та прокатники перераховують на допомогу родинам військових, котрі загинули у боях за термінали та злітну смугу аеропорту «Донецьк».

«Вв рамках соціальної ініціативи #ЯНебайдужий ми перерахуємо у Фонд “Повернись живим” 531 тис 750 грн», — наголосила продюсер фільму Іванна Дядура.

Раніше ми розповідали вам про нові види озброєнь, які презентував концерн«Укроборонпром» презентує свої потужності на виставці у Бангкоку «Укроборонпром» на міжнародному рівні.