YouTube у 2018-му запустить власний потоковий аудіосервіс

Čytaty latynkoju
YouTube у 2018-му запустить власний потоковий аудіосервіс

Коли очікувати на запуск нового сервісу

YouTube готується до запуску конкурентного потокового аудіомовлення. Новий сервіс за інформацією джерел Bloomberg, буде презентовано у березні 2018 року.

Такий крок може загострити конкуренцію із такими аудіоплатформами, як Spotify та Apple Music. Втім, у компанії вже є власний музичний застосунок та платний сервіс YouTube Red. Також материнська компанія Google вже має Google Play Music — сервіс стрімінґу музичних альбомів. Тому поки незрозуміло, як розцінювати подібний крок в контексті загальної стратегії компанії. Основним мотивом може бути бажання залучити додаткову аудиторію та канали монетизації медійного контенту. За прогнозами Goldman Sachs, ринок потокового мовлення та онлайн-музики у такому форматі до 2030 року складе $28 млрд щорічно.

Чим YouTube планує «обійти» конкурентів

Однією з ключових переваг платформи над конкурентами може стати великий каталог відео, релевантного до музичних треків. Відеокліпи та аудіотреки можуть пропонувати синхронно — крім того, так званий «проект Remix» (як його начебто назвали у компанії на період тестування) буде залучати самих музичних виконавців та групи до просування контенту.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що YouTube склав списокВ YouTube показали 2 найпопулярніших відео за 2017 рік найпопулярніших відео 2017 року. Його очолило одразу 2 музичних композиції.