Ще один український банк запустив розрахунки через Android Pay

Čytaty latynkoju
Ще один український банк запустив розрахунки через Android Pay

Що варто знати про банк

UKRSIBBANK спільно з Google та MasterCard впровадив для своїх клієнтів безпечний та зручний інструмент розрахунків в 1 дотик зі смартфоном та Android Pay. Цей банк водить до складу BNP Paribas Group, яка має представництва у 74 країнах. Україна – одна з перших країн групи, де банк впровадив рішення в рамках втілення цифрової стратегії банківської установи. Раніше 2017-го було запущено новий онлайн-банкінг UKRSIB online та мобільний банкінг. Послугами UKRSIB online користуються 191 тис користувачів, із яких близько 100 тис — це користувачі мобільного додатку.

Як працює послуга безконтактної оплати

Згідно з картковою стратегією банку із початку 2018 року будуть встановлюватися виключно безконтактні термінали, а протягом наступних 2 років банк здійснить повну заміну наявного платіжного обладнання на безконтактне. Для роботи банк використовує глобальну цифрову платформа токенізації Mastercard Digital Enablement Service (MDES). З нею працюють безконтактні розрахунки через сервіси Google. Платформа надає змогу перетворити NFC-пристрій із підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент.

Оплата телефоном з додатком Android Pay доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою версії KitKat 4.4 і вище, що підтримують технологію NFC. Для користування платіжним сервісом слід завантажити додаток Android Pay з Google Play, зареєструвати свій обліковий запис та додати до нього дані карток MasterCard від UKRSIBBANK.

Раніше ми повідомляли про запускПриватБанк та Google оголосили про запуск Android Pay аналогічної послуги «ПриватБанком».