Netflix випускає новий сезон Black Mirror — скандального серіалу про технології

Čytaty latynkoju
Netflix випускає новий сезон Black Mirror — скандального серіалу про технології

Коли чекати на прем’єру

Netflix запускає 4-й сезон «Чорного Дзеркала» (Black Mirror). Прем’єра серіалу відбудеться 29 грудня 2017 року. Загалом цього року вийде 6 епізодів. Усі вони — на тему того, як нерозважливе використання технологій суспільством може призвести до згубних наслідків як для окремих користувачів, так і для людства в цілому. Творці серіалу поки не деталізують, чи стане цей сезон заключним, а чи матиме продовження. Попередні сезони користувалися неабияким попитом у глядачів Європи та Сполучених Штатів Америки.

Що ми побачимо

Як і в попередніх сезонах, кожна із серій «Чорного Дзеркала» буде мати окрему тему та окремих героїв. Перетинатимуться вони лише у своїй антиутопічності, жорсткості (саме тому серіал має вікове обмеження) та у тому, що змальовуватимуть у гіпертрофованій та часто абсурдній формі можливі наслідки застосування штучного інтелекту, тотального контролю, скорочення приватності даних. Не обійдеться у новому сезоні також без таких тем, як фіксування спогадів, онлайн-побачення чи музейна справа із фіксуванням злочинців у вигляді віртуальних «аватарів». До речі, сам серіал названо так через схожість поверхні екрану смартфона чи телевізора у вимкненому стані із дзеркалом чорного кольору.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, якими будуть перспективи людства у епоху розвитку технологійРоботи-адвокати та юриспруденція майбутнього і чи загрожуватиме намНавіщо писати книги про штучний інтелект штучний інтелект. Єдиної точки зору з обох питань немає навіть у найбільш досвічених дослідників у цій сфері.