Google випускає версію Android для тих, у кого старі телефони

Čytaty latynkoju
Google випускає версію Android для тих, у кого старі телефони

У чому полягатимуть зміни в новій версії Android

Представники компанії Google у своєму блозі заявили, що із моменту створення власної мобільної операційної системи прагнули надати усім користувачам рівні можливості у доступу до сучасних технологій. Саме тому — а також враховуючи понад 2 млрд активних пристроїв у світі, в тому числі і в не дуже заможних країнах — компанія хоче тепер покращити користувацький досвід для власників бюджетних смартфонів. Нова версія буде споживати менше місця для файлів та меншу потужність процесора і потребуватиме менше оперативної пам’яті смартфона. Вона називатиметься Android Go. Новинка є частиною релізу нової версії під номером 8.1. Її буде представлено 6 грудня 2017 року.

Які технічні параметри матиме нова мобільна ОС

Пристрої, сумісні з цим новим релізом, із обсягом оперативної пам’яті від 512 МБ до 1 ГБ автоматично отримають оптимізовану версію для «бюджетників». Зокрема, у ній буде оптимізовано використання файлових ресурсів, створено спеціальний полегшений набір мобільних застосунків та окрему версію магазину додатків Google Play Store. Там будуть представлені спрощені версії мобільних додатків.

Основні покращення Android Oreo (Go Edition) стосуватимуться швидкості роботи смартфонів та оптимізації місця під окремі додатки та енергоспоживання. Додатки стануть на 50% меншими і використовуватимуть вдвічі менший обсяг пам’яті.

Як Android Oreo Go заощаджуватиме ресурси

Як Android Oreo Go заощаджуватиме ресурси телефону

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про запуск Android PayПриватБанк та Google оголосили про запуск Android Pay в Україні.