Microsoft працює над додатком, який передаватиме файли по Wi-Fi

Čytaty latynkoju
Microsoft працює над додатком, який передаватиме файли по Wi-Fi

Щоб передавати фото в новий спосіб, необхідно підключити всі девайси до однієї мережі Wi-Fi. Подібне рішення вже пропонує сервіс OneDrive, але він для своєї роботи вимагає авторизацію у «хмарі» Microsoft.

Можливості нової програми Microsoft

Окрім зручнішого пересилання з мобільних пристроїв додаток «Фото» у Windows 10 отримає також й інші нові можливості. Серед них – спецефекти, стікери, теми та музика. Нові можливості з’являться скоро в програмі для тестувальників Windows Insider. Звичайні користувачі отримають їх з виходом наступного публічного оновлення. Тим часом схожі функції можна отримати, установивши додаток Google Photos на своїх пристроях. Він автоматично завантажує всі зображення у «хмару», де їх можна переглядати через веб-сайт цього сервісу. Однак при цьому варто пам’ятати, що в безплатних акаунтах Google стискає зображення та зменшує їхню якість. Зберігати оригінальні знімки можна лише за передплатою.

Рекомендуємо дізнатися, як працюєЯк працює лабораторія інтернету речей від Microsoft в Україні лабораторія інтернету речей від Microsoft в Україні.