YouTube розширив функціональність і запускає «історії»

Čytaty latynkoju
YouTube розширив функціональність і запускає «історії»

Спільнота — це місце, де автори каналів на YouTube можуть зв’язуватися зі своїми підписниками, проводячи опитування, обмінюючись картинками, повідомленням, GIF-ками тощо. Ця функція дозволить усім блогерам, котрі мають понад 10 тис підписників, спілкуватися з ними й отримувати фідбек, не залишаючи межі самої відеоплатформи.

Що нового з’явилося на YouTube

Відеоплатформа потішила користувачів ще однією новинкою. Reels («ролики») — це варіація розробників на популярний формат історій, але розроблена спеціально для авторів каналів. За спостереженнями розробників, користувачі хочуть створювати кілька роликів-історій, які не зникатимуть через певний час. Тож вони надають авторам такі можливості. Також команда додає кілька функцій, орієнтованих конкретно на авторів, а саме посилання на відеоролики й особливі стікери.

Так само, як відбувалося зі Спільнотою, розробники експериментуватимуть із бета-версією нового інструменту, аби вивчати і вдосконалювати продукт перед тим, як розширювати можливості для більшої кількості авторів.

Ми хочемо зробити навіть більше, щоби дати вам легкі шляхи до самовираження і залучення прихильників, тож ми запускаємо нову функціональність

команда YouTube

Нагадаємо, раніше YouTube запровадив розділYouTube запроваджує розділ термінових новин термінових новин.