Європейський банк дасть гроші на утеплення українських міст

Čytaty latynkoju
Європейський банк дасть гроші на утеплення українських міст

За повідомленням Шевкі Аджунера, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) додатково профінансує програму «теплих кредитів» в Україні. Сума фінансування складе близько €18 млн.

Як Європейський банк надаватиме фінансування

Під час прес-конференції в Києві, Шевкі Аджунер повідомив про підписання додаткових лімітів фінансування з уже існуючим і новим партнерами. Згідно з цим договором, Європейський банк реконструкції і розвитку виділяє понад €18 млн.

Субкредити в розмірі €10 млн і €7 млн отримають діючі партнери програми IQ Energy — «УкрСиббанк» і «OTP банк» відповідно. У рамках програми також буде відкрито кредитний ліміт до €1 млн для нового банку-партнера «Credit Agricole». За рахунок зазначених коштів ці банки зможуть профінансувати більше 18 тис проектів фізичних осіб-позичальників, повідомив директор ЄБРР в Україні.

Для нас це буде кеш-кредит до 300 тис грн в одні руки.

Галина Жукова, член правління банку Credit Agricole

Як повідомила керівник програми IQ Energy Оксана Булгакова, 12 тис українських домогосподарств вже скористалися такими кредитами й отримали близько 320 млн грн на термомодернізацію.

Обсяги в рамках даної програми збільшилася в 10 разів, що підштовхнуло нас до підписання договору про додаткове фінансування.

Володимир Радін, заступник голови правління УкрСиббанку

Нагадаємо, раніше ЄБРР повідомляв про намірЄБРР виділить Україні €100 млн для кредитів з енергозбереження виділити Україні €100 млн для кредитів з енергозбереження.