НБУ дозволив «Київстару» запустити мобільні гроші

Čytaty latynkoju
НБУ дозволив «Київстару» запустити мобільні гроші

Про те, що Нацбанк дав згоду на запуск нових послуг повідомив президент «Київстар» Петро Чернишов на своїй сторінці у Facebook.

Коли з’являться мобільні гроші

«Стармані» — дочірнє підприємство «Київстар» отримало статус оператора послуг платіжної інфраструктури. Це перший випадок в Україні, коли такий статус присвоюється мобільному операторові.

Які можливості відкривають мобільні гроші

Із запровадженням цієї послуги, люди, котрі мешкають далеко від банківських відділень або не мають банківських рахунків, зможуть оплачувати покупки, комунальні послуги, квитки на міські перевезення з звичайного телефону (навіть смартфон для цього не потрібен). Ті, хто живуть у містах, матимуть змогу легко і швидко розраховуватися за таксі, доставку піци або інших товарів прямо з мобільного застосунку. За словами президента компанії, так ми наблизимося до тих країн, де людям для нормального життя потрібен всього лиш телефон. І гроші, звичайно.

До речі, про нову глобальну інтернет-платформу VEON можна дізнатися з нашого матеріалуЕволюція месенджерів — коротка історія індустрії повідомлень за минулі 40 років.

Залишилося тепер небагато — НБУ має затвердити Положення про здійснення операцій з електронними грошима Національної платіжної системи «Простір», а потім — справа за нашими банками-партнерами.

Петро Чернишов, президент «Київстар»