«Приватбанк» прозвітував про результати «Чорної П’ятниці»

Čytaty latynkoju
«Приватбанк» прозвітував про результати «Чорної П’ятниці»

Які результати «Чорної П’ятниці» для покупців та клієнтів «ПриватБанку»

Найбільший український банк став одним із головних учасників програм кредитування під час святкових розпродажів. Основною частиною кредитів стали послуги «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами». Як інформує «ПриватБанк», цьогоріч розпродажі Black Friday встановили національний рекорд за купівлею на виплат. За 24 години середньодобовий показник продажів на виплат виріс вдвічі порівняно із звичайним днем. Минулої п’ятниці обсяг розстрочки склав 53 млн грн, заявили представники банку.

Рекордне зростання – у 3,5 рази – забезпечила онлайн-розстрочка в інтернет-магазинах. За 24 листопада 2017 року клієнти «ПриватБанку» прокредитувалися онлайн на 15 млн грн. Переважна частка купівлі на виплат в онлайн-магазинах відбулася вночі.

Для порівняння

Представники українського банку також твердять, що 24 листопада 2017 року обіг у мережі торгових терміналів зріс порівняно зі звичайними днями вдвічі – до 630 млн грн. За 24 години під час дня розпродажів свої покупки картками оплатили 2,4 млн громадян України. Найбільший середній чек у цей день було зафіксовано у мережах електроніки та побутової техніки — сума за 1 покупку склала 3,1 тис грн. Найменшим був середній чек у магазинах одягу — сума складала 1,25 тис грн.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що «ПриватБанк» запустив наданняПриватБанк та Google оголосили про запуск Android Pay безконтактних миттєвих платежів Android Pay. Це дає можливість сплачувати за послуги за допомогою смартфону.