OpenMarket допоміг реалізувати майно на 5 млрд грн

Čytaty latynkoju
OpenMarket допоміг реалізувати майно на 5 млрд грн

За допомогою СЕТАМ було проведено понад 37 тис успішних торгів, в яких взяло участь 207 869 учасників. Зареєстровано близько 42 тис користувачів.

Хто і що продають на OpenMarket

Найбільша кількість лотів — це нерухомість. Загалом було реалізовано понад 37,6 тис одиниць. На другому місці — транспорт. Його реалізували 36 099 одиниць. Третю сходинку посідають товари для дому — 28 478 одиниць.

Найактивніший надавач майна — Державна виконавча служба (82,1%), далі — Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (10,5%) та АБ «Укргазбанк» (3,3%).

Платформа електронних аукціонів (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Ми здійснили одну за найуспішніших реформ. Повністю закритий та корумпований ринок торгівлі арештованим майном став чесним та відкритим, міцним донором бюджету. Більш того, система виявилася настільки зручною та надійною, що послугами з добровільного продажу тепер користуються усі найбільші банки країни та органи місцевого самоврядування.

Віктор Вишньов, генеральний директор ДП «СЕТАМ» (OpenMarket)

Нагадаємо, раніше ми спілкувалися з командоюКоманда OpenMarket: «Зараз ми йдемо до електронної децентралізації» OpenMarket про шлях до електронної децентралізації.