Одразу 7 українців увійшли до рейтингу інноваторів від Financial Times

Čytaty latynkoju
Одразу 7 українців увійшли до рейтингу інноваторів від Financial Times

Низку українських підприємців відзначили у сфері інновацій та змін життя суспільства. Рейтинг щорічно складає відоме ділове видання Financial Times. До списку включають представників різних країн Європи — і цього разу в ньому є 7 українців.

Кого відзначили за інновації

Maксим та Юлія Гербути — співзасновники стартапу PassivDom. Проект виробляє будинки на основі технології 3D-друку. Крім того, такі помешкання є енергетично автономними, бо використовують для живлення приладів енергію сонця від сонячних батарей. Її вистачає для обігріву чи кондиціонування приміщень та роботи побутової техніки всередині «зеленого» будинку.

Роман Зінченко — пропагандист «зелених» технологій в Україні та співзасновник Greencubator. Його організація займається просуванням енергоефективності в Україні. Нещодавно брати Зінченки отримали престижну нагороду у Стенфорді.

Читайте також: Horizon 2020 — хто і навіщо дає країнам ЄС гроші на наукові інновації

Ірина Прокофьєва — співзасновниця неприбуткового проекту Make me better. Мета ініціативи — надання менторської підтримки людям на початку їхнього кар’єрного шляху.

Наталка Гуменюк — очільниця медіаплатформи та телеканалу «Громадське». Проект свого часу став першим незалежним українським мовником в інтернеті.

Віталій Мороз — очільник «Нових медіа» в складі ГО «Інтерн’юз Україна». Відомий завдяки тренінговим програма для журналістів із регіонів.

Андрій Карп’юк — засновник BIOsens. Компанія випускає біосенсор для пристроїв в сфері інтернету речей. Ця розробка дає змогу визначати наявність токсинів у продуктах харчування.

Раніше ми розповідали вам про 10 українських винаходівМайбутнє мотивує — 10 медичних інновацій сучасної України у медицині, які днями презентували у Києві.