В Україні з’явиться автоматична система нагляду для власників суден

Čytaty latynkoju
В Україні з’явиться автоматична система нагляду для власників суден

Як зазначив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, до певної категорії малих суден буде застосована спрощена процедура оглядів. У розмежуванні категорій має допомогти нова система нагляду. Її запровадять незабаром.

Як функціонуватиме система

Реєстр судноплавства модернізує програмне забезпечення з базою даних за учасниками малого судноплавства в Україні. Це дасть змогу контролювати процес від моменту прийняття заявки до видачі документів для власника подібних водних засобів пересування. Лавренюк розповів, що алгоритм роботи з базою даних вимагає обов’язкової фотофіксації результатів огляду. Він також забезпечує функцію контролю огляду і розрахунку вартості наданих послуг.

У програмному забезпеченні розроблені модулі автоматичного інформування судновласника. Таким чином власник малого судна зможе автоматично дізнаватися про закінчення терміну дії класу малого судна і суднових реєстрових документів. Найближчим часом на офіційному сайті Реєстру буде активізовано можливість для судновласника відкрити особистий кабінет користувача. Там буде подано докладну інформацію про його судно, а також буде відкрито доступ до інформації про дії класу малого судна.

Нагадаємо, що один з найбільших портових операторів світу орендуватиме портКомпанія Hutchison Ports орендуватиме порт в Україні в Україні. Hutchison Ports подала до регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській області заявку на оренду причалів в порту Чорноморськ. Гонконгський оператор має намір розвивати потужності з контейнерної перевалки. Після тривалого аналізу Чорноморський порт був обраний в якості можливої локації потужностей оператора.