Мінекономрозвитку створило портал з підтримки малого і середнього бізнесу

Čytaty latynkoju
Мінекономрозвитку створило портал з підтримки малого і середнього бізнесу

Портал містить інформацію для малого та середнього бізнесу щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС. Вся ця інформація потрібна для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів у компаніях. Учасники українського ринку зможуть скористатися цією інформацією абсолютно безкоштовно.

Детальніше про портал

Бюджет програми COSME до 2020 року складає €2,3 млрд. Українські підприємці можуть стати учасниками у проектах програми. Загальна сума фінансування в рамках програми передбачає бюджет у €900 млн. COSME надає можливості вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми. Зробити це можна через Європейську мережу підприємств — Europe Entreprise Network. Також можна отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності. Для цього підприємці зможуть скористатися послугами та даними з онлайн-порталами Your Europe Business Portal, Trade Helpdesk та European Cluster Collaboration Platform.

Програмою передбачена можливість пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві. Також програми стажувань та пропозиції включають обмін досвідом за допомогою програми Erasmus. Її можуть використати молоді підприємці-початківці. Окремо потрібно відзначити Europe Entreprise Network. Це — інструмент для пошуку клієнтів за кордоном. Також він дає змогу здійснювати пошук інвесторів, партнерів та інноваційних технологій для розширення власного виробництва всередині країни.

Нагадаємо, що раніше в Україні запустилиВ Україні запустили онлайн-портал із графіком перевірок бізнесу на 2018 рік онлайн-портал із графіком перевірок бізнесу на 2018 рік. Він дасть змогу представникам бізнесу не бути заскоченими зненацька перевірками на власному підприємстві.