Український чат-бот почав здійснювати грошові перекази через Facebook

Čytaty latynkoju
Український чат-бот почав здійснювати грошові перекази через Facebook

Що варто знати про цей чат-бот

В чат-боті CoinyPay для Facebook Messenger відтепер є можливість переказів між банківськими картками користувачів. Заявлено підтримку усіх карток українських банків. Першопочатково бот було створено для сплати за рахунки у ресторанах за допомогою месенджера від Facebook.

Як працюють перекази у Facebook

Для початку роботи користувач має ввести дані про свою банківську картку. Далі слід отримати ідентифікаційний CoinyID. Для надсилання коштів іншому користувачеві соціальної мережі слід знати його CoinyID. Далі потрібно зазначити цей ідентифікатор та потрібну суму для переказу. Користувач, який отримує кошти, має підтвердити транзакцію, натиснувши на відповідну кнопку підтвердження.

За словами представників команди CoinyPay, чат-бот дає змогу не знати реквізитів та номеру картки отримувача — лише його профіль у Facebook та внутрішній ідентифікатор від чат-бота. Також можна обрати, з якої картки надсилати кошти, а на яку — отримувати їх. Перекази відбуваються без комісії.

CoinyPay — як і раніше — підтримує також сплату за рахунки в низці київських ресторанів: у Milk Bar, Dogs and Tails, Pho.Kiev та Tayger Pizza Bar. Раніше ми розповідали вам про те, як працює український банківський продукт Monobank? Як ми 7 днів тестували Monobank — і що з цього вийшло, де теж відсутня комісія за грошові перекази та оплати, а ключем до усіх послуг є мобільний додаток.