Facebook запускає сервіс Creator для створення відеоконтенту

Čytaty latynkoju
Facebook запускає сервіс Creator для створення відеоконтенту

Facebook пообіцяв запуску застосунку Creator ще в червні 2017 року. Тепер компанія офіційно запускає його на iOS та Android. Це насправді ребрендинг сервісу 2014 року, який був доступним тільки для верифікованих лідерів суспільної думки. Відтепер ним зможуть користуватися усі охочі у соціальній мережі.

Особливості застосунку Creator

Користувачі зможуть додавати у свої відеоролики відрізки інших відео, інтерактивні стікери і використовувати рамки для відео в стилі Snapchat. Також творці контенту зможуть спілкуватися з передплатникам за допомогою стрічки Facebook, застосунку Facebook Messenger та Instagram. 

Facebook також запускає сайт з кращими прикладами для спільнот фанатів визнаних «зірок» із можливістю стежити за найбільшими авторами та доступом до відповідей на актуальні питання. Новий набір інструментів дасть змогу користувачам додавати в свої прямі трансляції заставки для початку та завершення трансляції, а також використовувати кастомізовані смайлики. Автор зможе завантажити відеовступ (наприклад, пісню або вітання) і фінальні титри чи заставку. Потім їх можна активізувати у застосунку Creator, щоб вони грали на початку і в кінці трансляції.

Творці контенту зможуть додати красиві рамки до своїх відео для більш захоплюючого ефекту. Також Creator пропонує детальну інформацію про демографічні дані прихильників, що може допомогти впливу не тільки на те, які типи відеороликів варто публікувати, а й які бренди можуть стати потенційними спонсорами такого контенту.