Skype випускає зручну версію месенджера для бізнесу

Čytaty latynkoju
Skype випускає зручну версію месенджера для бізнесу

Люди використовують Skype для різних потреб: звичайно, для спілкування з друзями та сім'єю, але також для занять із музики, навчання, консультування і багато іншого. Ми з великим задоволенням повідомляємо, що дуже скоро ці власники та керівники бізнесів побачать серйозні зміни у використанні Skype.

команда Skype

Які функції з’являться у Skype

Викладачі музики, репетитори, консультанти, менеджери — ці та безліч інших спеціалістів використовують Skype для роботи. Зовсім скоро вони вестимуть свій бізнес значно зручніше. Окрім звичних усім відеодзвінків, сервіс поповниться функціями бронювання зустрічей, здійснення платежів та збереження нотаток — усе в одному місці.

Skype Professional Account дасть змогу здійснювати всі необхідні для організації роботи операції безкоштовно під час попереднього перегляду. Від викладачів французької до інструкторів з йоги — будь-який віддалений працівник зможе узгоджувати графік зустрічей, приймати платежі та проводити заняття в одному місці без проблем. Крім того, розробники додали розширену сторінку профілю, щоб покращити вашу присутність в мережі та спеціальний веб-сайт для вашого бізнесу прямо в Skype. Люди, долучені до ваших контактів, зможуть переглянути потрібну інформацію, як-от графік роботи та бізнес-пропозиції.

Всі функції працюють разом. Наприклад, запит на оплату може бути відправлений разом із бронюванням зустрічі. Ви також зможете побачити всі свої нотатки, не виходячи з програми. Крім того, ви зможете легко переносити свої контакти на робочий стіл Skype Professional Account Preview, тоді як ваші замовники та клієнти використовуватимуть свій наявний акаунт для роботи з вами.

Ваші клієнти, окрім пошуку друзів та груп на платформі, зможуть знайти і підприємців. Це означає, що тепер їм буде легко шукати потрібних спеціалістів. Наприклад, фінансового директора з більш ніж десятирічним досвідом роботи, або консультанта з кар’єрного розвитку, який працював у галузі охорони здоров’я.

Skype Professional Account допоможе тисячам постачальників послуг спілкуватися зі своїми клієнтами та вести бізнес не блукаючи між платформами.

Кількість місць для попереднього перегляду обмежена. Щоб безкоштовно протестувати новий сервіс, необхніжно заповнити форму за посиланням. Розробники запевняють, що працюють над кількома іншими вражаючими функціями, які планують додати в майбутньому.

Нагадаємо, раніше Skype запустив можливістьГроші в чаті — Skype запустив можливість PayPal-переказів PayPal-переказів.