Apple Watch допомагатиме гіпертонікам

Čytaty latynkoju
Apple Watch допомагатиме гіпертонікам

Дослідження виявило, що достовірність діагностики складає до 90%. Це дозволяє людям своєчасно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Як Apple Watch виявляє проблему

Для виявлення розладів організму піддослідних експерти скористалися додатком Cardiogram, що використовує самонавчальний алгоритм під назвою DeepHeart. З його допомогою годинник інтерпретував дані про частоту серцевих скорочень і показники крокоміра в інформацію про ознаки (або їх відсутність) припинення легеневої вентиляції уві сні або підвищеного артеріального тиску.

Незважаючи на те, що для діагностики таких захворювань, як апное уві сні й артеріальна гіпертензія (гіпертонічна хвороба), як і раніше необхідно обстеження в умовах стаціонару, Apple Watch грає роль персонального мотиватора. Розумний годинник закликає користувача зайнятися власним здоров’ям. Раніше алгоритми Cardiogram успішно впоралися з виявленням симптомів аритмії на ранній стадії. Точність дослідження склала 97%.

Нагадаємо, що світовий ринок смарт-годинниківСвітовий ринок смарт-годинників та фітнес-браслетів виріс на 15% та фітнес-браслетів виріс на 15%.