У Києві відкриють хаб для розвитку стартапів суспільного спрямування

Čytaty latynkoju
У Києві відкриють хаб для розвитку стартапів суспільного спрямування

1991 Civic Tech Center — перший хаб, що спрямований на розвиток громадянських технологічних організацій і стартапів в країнах Центральної та Східної Європи. Відкриття заплановане на 8 грудня 2017 року.

Що відомо про SocialBoost

SocialBoost — українська технологічна громадська організація. Її діяльність спрямована на розвиток ІТ-проектів із соціальною складовою, впровадження електронної демократії. Також вона займається питаннями електронного урядування та відкритих даних. Це — спільнота професійних програмістів, громадських активістів і менеджерів. Вони разом із державними органами та ІТ-компаніями працюють над створенням сервісів, що вирішують проблеми громадян.

Детальніше про проект Civic Tech

Центр функціонуватиме як коворкінг, заснований на конкурсному відборі та членських внесках. У ньому передбачено запуск низки акселераційних програм і програм менторської підтримки. Також його розглядають як місце проведення подій, спрямованих на потреби стартапів. Грант від Omidyar Network в розмірі $480 тис покриває ремонтні роботи, підтримку проекту для побудови успішної бізнес-моделі. Також частину цих коштів буде витрачено на розробку нових програм для розвитку технологічної екосистеми. Центр буде готовий приймати перших резидентів та учасників програми вже в грудні 2017 року.

Ми готові консолідувати корисні і яскраві ініціативи та забезпечити їх всіма необхідними для зростання компонентами, такими як приміщення, менторство, корисні контакти, і що ще більш важливо — організувати миттєвий і постійний доступ один до одного.

Денис Гурський, Голова Правління SocialBoost