Українські літаки корпорації «Антонов» продемонстрували на Dubai Air Show

Čytaty latynkoju
Українські літаки корпорації «Антонов» продемонстрували на Dubai Air Show

На одну з найпопулярніших аерокосмічних виставок регіону – Dubai Air Show авіавиробники з усього світу привезли найкращі свої розробки. Цьогоріч там було представлено і напрацювання українських авіаконструкторів. Одну із розробок раніше привозили сюди виключно у вигляді макету розробки. Тепер це — повноцінний літак.

Що показала Україна на Dubai Air Show

На аерокосмічній виставці українці продемонстрували одразу два літаки. Йдеться про Ан-70 (якому у 2017 році виповнилося 20) та Ан-132. Оцінити перспективну розробку прийшов і заступник міністра оборони – керівник військово-повітряних сил Саудівської Аравії. Партнери України засвідчили, що задоволені роботою та показниками турбогвинтового літака Ан-132. Його можна запускати у серійне виробництво. Для цього проекту та створення відповідного заводу у Саудівській Аравії вже виділили 25 га території.

Раніше ми розповідали вам про те, як корпорація «Антонов» провела модернізаціюЗазирнути під фюзеляж — внутрішня модернізація «Антонова» ERP-системи.

Зараз ми плануємо підписати контракт на створення серійної машини і на створення сертифікації. На початку жовтня королем Саудівської Аравії визначена територія під будівництво нового завода «Антонов».

Олександр Кривоконь, в.о. президента «Антонова»