Українець запустив на Kickstarter унікальні ножі ручної роботи

Čytaty latynkoju
Українець запустив на Kickstarter унікальні ножі ручної роботи

Майстер працював над проектом протягом року. Кошти з кампанії на Kickstarter Костянтин Шапоренко планує витратити на закупівлю обладнання, яке необхідне для створення власного бренду Manual Craft.

Чим особливі ці ножі

Унікальний компактний ніж з універсальним ріжучим краєм підходить для всіх жителів міста, незалежно від статі. Кишеньковий ніж стане у нагоді як в офісі, так і під час подорожей. 3 розміри та 2 кольори на вибір, 100% ручна робота. Кожен виріб має серійний номер та сертифікат якості.

Urban Kukri knife family — яскравий приклад індустріального дизайну. Це не лише інструмент, але водночас скульптура та пам’ять. Ніж може стояти на будь-якій поверхні, як скульптура.

Які моделі вже доступні для попереднього замовлення

Кожна модель має свою ідею та свій функціонал.

30 мм версія може слугувати як кишеньковим складним ножем, так і ювелірною прикрасою. Ця модель розрахована на легку роботу.

 

50 мм версія для точної майстерної роботи, може також використовуватися в якості брелока для ключів.

100 мм версія ножа призначена для важкої роботи.

Вартість найменшого виробу $25, а набори з 3 моделей стартують від $110. Автор проекту Костянтин Шапоренко виготовляє кожен ніж власноруч.

Можливо, в майбутньому, якщо ви вподобаєте мій дизайн, я випущу ще кілька нових прототипів. У мене багато ідей та технологічних рішень на різноманітні теми в галузі виготовлення ножів.

Костянтин Шапоренко, автор і майстер проекту

Нагадаємо, раніше українці вивелиУкраїнці вивели на Kickstarter оригінальні handmade-сумки на Kickstarter оригінальні handmade-сумки.