На Полтавщині корейці побудують сонячну електростанцію

Čytaty latynkoju
На Полтавщині корейці побудують сонячну електростанцію

Представники корейської компанії, що займається будівництвом електростанцій, відвідали Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА для проведення перемовин. Корейці налаштовані конструктивно щодо співпраці на новому енергетичному будівництві.

Що планують реалізувати

Територія для будівництва наразі невідома. Проте відомо, що сонячна електростанція буде розташовуватися в межах Полтавської області. До наступної зустрічі обидві сторони з’ясовують всі пропозиції й ідеї. Дорожня карта ще в розробці, вона допоможе краще зрозуміти подальший план дій. Очолював делегацію Кім Сьон Ву — головний виконавчий директор Heung Yong Industrial Co., Ltd. Його компанія має досвід в енергетичному секторі в багатьох країнах світу. Зараз корейці зацікавлені в тому, щоби розвивати напрямок альтернативної сонячної енергетики в Україні.

Нагадаємо, в Україні побудуютьВ Україні побудують 80 МВт сонячних електростанцій навколо водосховищ 80 МВт сонячних електростанцій навколо водосховищ. Це має оптимізувати використання вільних територій довкола стратегічних енергетичних об’єктів.

Їх діяльність: будівництво електростанцій. До нас делегація приїхала з пропозицією побудувати 32-мегаватну сонячну електростанцію. Вони стали інвесторами. Завдання влади: допомогти реалізувати цю ідею.

Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА