Українці вивели на Kickstarter оригінальні handmade-сумки

Čytaty latynkoju
Українці вивели на Kickstarter оригінальні handmade-сумки

Історія бренду почалася з того, що двоє українських дизайнерок почали обговорювати, як ускладнення продуктів не завжди збігається з якістю або гармонією. З цієї бесіди народилася лінія від К. К. (обидвох звати Катерина), яка зосереджена на елегантності, функціональності та якості. В цьому стилі пошито усі сумки бренду.

Про handmade-сумки CODA

Авторки бренду стверджують, що дизайн сумок мінімізує додаткові прикраси, що більш стримано і стильно. Сумки CODA можуть зручно вписатися в багато категорій стилю: повсякденний, мінімальний, класичний, діловий або вуличний. Існує декілька типів цих аксесуарів:

  • TOTE — це сумка, яка поставляється з двома міцними шкіряними ремінцями. Використовуючи ці 2 слоти внизу та отвори в верхній частині боків, ви можете змінити конфігурацію сумки.

  • FOLIO — це сумка, яку можна перетворити на 3 різних. На лицьовій стороні розташовано 2 шкіряних підставки та 2 — на задній стороні.

Дизайнери пропонують 4 кольори: чорний, коричневий, зелений і червоно-коричневий. Вартість виробу ручної роботи від $34 за клатч до $287 за набір. Після кампанії на Kickstarter буде опубліковано опитування, де ви зможете залишити свою поштову адресу, вибрати колір та додати інші побажання.