Співачка Бйорк випустить новий альбом із інтегрованим blockchain

Čytaty latynkoju
Співачка Бйорк випустить новий альбом із інтегрованим blockchain

Що варто знати про колаборацію співачки та криптостартапу

Співачка Бйорк (Björk) випустить 10-й альбом за понад 40 років своєї кар’єри. Цього разу відмінністю добірки музичних творів стане використання blockchain, реалізоване у співпраці із британським стартапом Blockpool.

Прихильники співачки зможуть придбати альбом за криптовалюти (включаючи популярні BitcoinBitcoin вкотре оновив історичний максимум та EthereumЩо варто знати про 10 найпопулярніших криптовалют). Але для слухачів, які замовлять альбом у період попереднього продажу, передбачено ще одну можливість. Замовлення із офіційного сайту дасть слухачеві винагороду у вигляді так званих «аудіокоїнів» (Audio Coins).

Як працюватимуть «аудіокоїни Бйорк» 

За ці цифрові монети можна буде придбати лімітовані видання музичних альбомів. Їх також можна буде «заробити» за поширення матеріалів через соціальні мережі та за взаємодію із медіаконтентом в складі альбому. Це цілком легальна діюча криптовалюта, яка працює із криптогаманцями.

Згідно з інформацією видання Musically, покупці альбому Бйорк отримають 100 аудіокоїнів (еквівалент приблизно $0,20), але згодом зможуть збільшити цю суму.

За словами CEO Blockpool Кевіна Бейкона (Kevin Bacon), мета такого рішення — не просто «упіймати хайп» на хвилі популярності криптовалют, а використати blockchain та криптотехнології у тій сфері, де до цього їх ніхто не використовував. Саме тому стартап погодився на незвичайну ідею від команди співачки.