Стартап Pixie пропонує захистити ґаджети предметами

Čytaty latynkoju
Стартап Pixie пропонує захистити ґаджети предметами

В чому суть запропонованих змін у стартапі Pixie

Хоча на ринку вже існують апаратні токени для захисту пристроїв, систем та навіть цілих будинків, дослідники з Pixie пропонують скористатися камерою вашого смартфону та новим типом захисту. Він не передбачає жодних повідомлень чи передачі даних бездротовими мережами.

Яким чином працює технологія

Проект Pixie є спробою дослідників поєднати декілька різних технологій для блокування та розблокування інформації на смартфонах: планшетах чи інших пристроях. Користувач, який встановив собі додаток, може сфотографувати браслет, токен чи інший матеріальній предмет, а потім ці речі будуть використовуватися для подальшої ідентифікації та розблокування пристрою.

Цей підхід нагадує вже звичні QR-коди. Відмінність полягає у тому, що який саме предмет у кадрі може розблокувати смартфон чи планшет, знає лише користувач. І це знання неможливо дешифрувати чи зламати за допомогою хакерської атаки. Зберігання зображень-ключів на локальному пристрої у Pixie також робить технологію мінімально вразливою до перехоплення даних чи паролів, що передаються через текстові повідомлення. За бажанням користувача програма може використовувати в якості графічного ключа окрему частину предмета чи його візерунок.

Раніше ми розповідали про український стартап, який отримавУкраїнський стартап Agri Eye отримає $200 тис від норвежців норвезькі інвестиції.