Українці створили платформу для hardware

Čytaty latynkoju
Українці створили платформу для hardware

Головне, що варто знати про платформу

CADLAB.io призначена для спільної роботи над «залізом» у частині електроніки. Платформа базується на Git. На відміну від GitHub, GitLab чи Bitbucket, український проект має підтримку графічного відображення дизайну друкованих плат. Відтак можна порівнювати різні версії hardware та вибирати оптимальні, а також відслідковувати візуально зміни у розробці.

Хто входить до цільової аудиторії

Своєю цільовою аудиторією розробники називають стартапи, котрі випускають апаратні продукти, а також компанії та акселератори, що працюють над випуском електроніки. Корисною платформа може стати і для спільноти open-source розробників та hardware-ентузіастів.

Про технічну сторону реалізації

Платформу CADLAB побудовано на системі контролю версій Git. Інженери мають змогу створити свій проект і додати до нього усі версії друкованої плати, використовуючи інтерфейс сайту. Немає потреби експортувати файли чи конвертувати їх. Система автоматично аналізує та розпізнає вихідні файли та відображає схему плати і компонування її складових просто у браузері.

Раніше ми вам розповідали про те, що український стартап Petcube вийшовPetcube вийшов на ProductHunt з новим ґаджетом на ProductHunt зі своїм новим ґаджетом.