Платформа Product Hunt проведе світовий хакатон у листопаді

Čytaty latynkoju
Платформа Product Hunt проведе світовий хакатон у листопаді

Що варто знати про цей хакатон

Product Hunt Global Hackathon — це захід для розробників із будь-яких куточків планети, який триватиме упродовж листопада. Крім платформи-каталогу стартапів, до організацій, проведення та надання призів долучилися також сервіс Glitch, видання TechCrunch, платіжний сервіс Stripe, команда віртуального помічника Google Assistant, представники таких компаній та ініціатив, як Slack, Dribbble, Girls in Tech, AWS, Indie Hackers.

Як буде проводитися захід

Відмінність цього конкурсу від класичних хакатонів полягатиме у тому, що цей триватиме онлайн упродовж усього наступного місяця. Це робить захід відкритим для будь-кого, у кого є власний комп’ютер та підключення до інтернету. Призовий фонд складатиме еквівалент понад $250 тис. До числа призів від Product Hunt та партнерів включено низку інструментів, послуг та сервісів, які допоможуть стартапам розвиватися.

Хто входить до складу журі

Серед тих, хто стане суддями для поданих ідей та проектів в рамках хакатону від Product Hunt, — представник Facebook, засновник Twitch, журналістка TechCrunch, CEO Y Combinator, співзасновник Reddit, віце-президент із інжиніринґу Slack та інші знакові особистості Кремнієвої Долини.

В яких категоріях можна буде створювати проекти

Читайте також: Український стартап посів друге місце на міжнародному blockchain-хакатоні

Розробників та команди програмістів закликають створювати стартапи в одній із таких категорій:

  • проекти із вираженим соціальним ефектом впливу;
  • проекти на основі криптотехнологій та blockchain;
  • доповнена реальність;
  • інструменти та рішення для бізнесового командного месенджера Slack;
  • інструменти та сервіси для «розумної» екосистеми Google Home;
  • штучний інтелект та машинне навчання.

Якими будуть винагороди для переможців

Окрім визнання серед аудиторії у понад 100 млн користувачів платформи Product Hunt, володарі першого місця отримають послуги хмарного сервісу від Amazon на суму в $100 тис, квитки на TechCrunch Disrupt та оплату перельоту і проживання у готелі (на суму до $500), а також курс навчання від Girls in Tech та доступ до сервісу Stripe Atlas. «Срібло» в цьому хакатоні принесе учасникам $25 тис у еквіваленті послуг AWS, курс від Girls in Tech та Stripe Atlas. А за «бронзу» послуги хмарної платформи Amazon складатимуть еквівалент $15 тис, освітній курс та Stripe Atlas будуть такими ж.

Коли відбуватиметься хакатон від Product Hunt

Кінцевий термін подання заявок — 29 жовтня 2017 року. Хакатон розпочнеться 1 листопада. 30 листопада настане фінальний день подання готових до розгляду проектів. А вже 7 грудня стануть відомі імена переможців, яких оберуть члени журі.