На Миколаївщині запустили вітропарк

Čytaty latynkoju
На Миколаївщині запустили вітропарк

Вітропарк в Миколаївській області підтримують представники регіонального бізнесу. Наприклад, підприємство «Еста ЛТД» виробляє ряд композитних елементів зі склопластику для вітрогенераторів. Монтажні та будівельні роботи при створенні нових генеруючих потужностей виконувала також миколаївська компанія «СК Житлопромбуд-8».

Потужності ВЕС

Вітропарк «Причорноморський» почав свою роботу в жовтні 2016 року. Зараз загальна потужність вітроенергетичних установок об’єкта становить 5 МВт, проте, в цілому він розрахований на вироблення 30 МВт електроенергії. До речі, у Миколаєві мають намір впровадити єдину систему енергетичного менеджменту та аудиту в усіх установах бюджетної сфери. Впровадження енергоменеджменту надасть можливість оперативно виявляти об’єкти з найбільшим рівнем споживання енергоресурсів для реалізації на цих об’єктах заходів з енергозбереження.

Нагадаємо, що у Великобританії створилиБританці відкрили проект морської вітряної станції першу морську вітроелектростанцію. Станція потужністю 30 МВт, спорудженням якої займалась компанія Statoil у партнерстві з Masdar. Будівництво Hywind Scotland було, зокрема, підтримане урядом Шотландії.