Столицю України з’єднають електричками з передмістям

Čytaty latynkoju
Столицю України з’єднають електричками з передмістям

Пілотний проект повинен розвантажити дороги, залучити пасажирів до «Укрзалізниці» і надати якісний сервіс для проїзду електричками населення з передмістя столиці. 

Які напрямки з’єднають електричками

Якщо проект буде успішним, то його зможуть реалізувати не тільки в Києві, а й в інших великих містах протягом декількох років. Впровадження проекту пов’язане з тим, що населення Броварів в 2017 році зросло до 103 тис, в Бучі офіційно живе до 33,4 тис осіб, а в Ірпені — 89 тисяч. Нагадаємо, що в «Укрзалізниці» буде три класи«Укрзалізниця» запропонує три класи потягів потягів. Сегментація поїздів дозволить пасажирам робити вибір і отримати такий рівень послуг, який відповідає категорії поїзда. Поїзди комфорт-сегменту формуватимуться виключно із використанням новітнього рухомого складу, але на них діятиме відповідно економічно-обгрунтований тариф. До послуг пасажирів будуть також поїзди стандарт — середньої цінової політики та економ — соціальні, витрати на які перевізнику мають відшкодовуватися з держбюджету.

Також від Одеси до Перемишля взимку запустятьПотяг Одеса-Перемишль стартує взимку новий потяг. Нагадаємо, що Австрійська федеральна залізниця на своєму сайті вже внесла в систему бронювання новий безпересадковий потяг, який курсуватиме між Києвом і ВіднемПотяг Київ-Львів-Відень курсуватиме з грудня 2017 року через Львів. Згідно з інформацією на сайті австрійської залізничної компанії, цей маршрут повинні запустити з 10 грудня 2017 року. Тепер Укрзалізницею можна доїхати до Варшави, Перемишля, Холма, Кракова та інших європейських міст, кажуть представники залізничної компанії.