У INTERTOP побільшає українських брендів взуття

Čytaty latynkoju
У INTERTOP побільшає українських брендів взуття

Наразі вибрали 7 магазинів, в яких можна найкраще презентувати колекції українського взуття. В офлайн-магазинах до кінця року з 2000 позицій — від 100 до 300 будуть вітчизняного виробництва.

Які бренди взуття будуть представлені

Сергій Бадрітдінов повідомив, що в першу чергу увагу звертали на якість продукції і конкурентну ціну. Також у постачальника повинно бути достатньо виробничих потужностей, щоб вчасно забезпечувати магазини товаром. Крім того, у компанії перевіряють наявність необхідних документів, санітарно-епідеміологічного висновку і, зважають на те, наскільки компанія хоче працювати з лідером з продажу взyття в Україні. Нині з INTERTOP тепер працюють кілька партнерів по проекту Made in Ukraine, які вже показують хороші результати продажів: харківська фабрика Emmelie Delage, фабрики з Броварів Passio Lux Stile і Bistfor, Stepter зі Львова і Gem (Київ). Найближчим часом в магазинах також з’являться бренди Madiro, Ан-Юс (Львів), Mioparenti (Дніпро), Gamma (Дніпро), Papuchi (Львів), Viko (Дніпро).

Замовлення взуття у великих міжнародних брендів зазвичай потрібно робити за півроку, потім ще витрачати час на доставку. Вітчизняна взуття швидше виробляється, на її ціну не впливають митні витрати, а також простіша логістика.