Реклама

Уряд виділить 500 млн грн на розвиток кінематографу

Čytaty latynkoju
Уряд виділить 500 млн грн на розвиток кінематографу

Глава Уряду звернув увагу, що деякі законодавчі ініціативи з питань розвитку кінематографу вже напрацьовані і очікують свого обговорення в парламенті.

Як планується розвивати кіновиробництво

За інформацією weche.info, наразі в Україні діють декілька міжнародних договорів та конвенцій в галузі розвитку та спільного виробництва кіно, зокрема з Францією та Ізраїлем. Ведуться консультації щодо підписання таких угод з Аргентиною та Китаєм, йде підготовка угоди з Канадою. Проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачає видатки у розмірі 500 млн грн. За рахунок цих коштів планується профінансувати роботу над 80 фільмами. Нагадаємо, що українська кіноакадемія оголошує відкриття освітньої програмиУкраїнська кіноакадемія оголошує відкриття освітньої програми. Курс включає творчі зустрічі із відомими кінематографістами, майстер-класи на тему режисури документального та ігрового кіно, акторської майстерності, інноваційних технологій у кінобізнесі та побудови фестивальної стратегії фільму.

Чого я хотів би добитися? Більшої прозорості процесу використання ресурсів. Для мене важливо, аби весь процес був прозорим, конкурентним і ефективним. Я підтримую розвиток кінематографу. І, думаю, ми знайдемо повне порозуміння в процесі підготовки проекту держбюджету — 2018 до другого читання.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України